תפקיד |
שם |
|
מנהל בית הספר |
אדי דגן |
|
מנהלות חטיבות מנהלת חט"ב |
מיכל קאקון |
|
ממונה על החט"ע רכזת בטיחות |
אוחנה שולה |
|
טיולים וסיורים |
טרם |
|
רכזת פדגוגית חט"ב |
דהן יהודית |
|
סגן מנהל מנהלי |
ברנס קובי |
|
ריכוז פדגוגי חט"ע |
בן זיקרי אודליה |
|
אחראית בחינות בגרות |
אלימלך תמר |
|
רכזת מערכת משו"ב |
בוכריס עינב |
|
רכזת ח"ח חט"ע |
חנוכייב סיון |
|
רכזת ח"ח שש שנתית רכזת ח"ח חט"ב חט"ב |
איבגי ויקי |
|
רכזת מעורבות חברתית |
ממן עפרה |
|
רכזת חינוך מיוחד/ רכזת הכלה רכזת מל"א בית ספרי |
בן חמו פזית |
|
סיגרון עדנה |
||
רכזת תכנית רימון |
ראם מיכל |
|
רכז זה"ב |
פרץ מאור |
|
משכורות מורים |
בטיטו תמי |
|
רכזת מערכת וסדר יום תקין |
מיה רחמילוב |
|
רכזת סדרים ושגירויות |
דהן איילת |
|
ריכוז אגף שח"ר |
ברנס קובי |
|
רכזת הערכה ובקרה |
טרם |
|
רכז תכנית 24/7 |
מספין ארגאו |
|
ליווי מורים חדשים מורים |
אודליה בן זכרי יהוד שונטל |
|
רכזת התאמות מתלי"ת |
ביידר נילי קלדרון עינב |
|
רכז מכללה |
בנבניסטי אורי |
|
רכזת מחשבים/ רכזת תקשוב/ מובילת מדידה והערכה |
הקריש דנית |
|
רכז מחשוב טכנאי מחשוב |
עומרי חברוני |
|
אחראית מנב"ס, משוב ובגרויות. |
קדוש קרולין |
|
שכבה ז' מחזור נ"ו |
שכבה ח' מחזור נ"ה |
שכבה ט' מחזור נ"ד |
רכז – פרץ מאור
ז'1 – מאור פרץ
ז'2 – ליסטמנגוב אולגה
ז'3 – בטיטו תמי
ז'4 – אליאסי בת אל
ז'5 – סקיטל חנית
ז'6 – דמרי עידית
ז'7- קרן אליאב |
רכזת – איבגי ויקי
ח'1 – ממן עפרה
ח'2 –דהן יהודית
ח'3 – איבגי ויקי
ח'4 – פרג'ואן שני
ח'5 – שירי מרין
ח'6 – יעל שוהם
ח'7 – כהן דורין
|
רכז – לירן בן דוד
ט'1 – סגרון עדנה
ט'2 – שאולוב סיוון
ט'3 – ארד מירב
ט'4 – שאשי נופר
ט'5 – בנגוסי יעל
ט'6 – בן דוד לירן
|
שכבה י' מחזור נ"ב |
שכבה יא' מחזור נ"א |
שכבה יב' מחזור נ' |
רכזת –סחייק לינור
י' 1- סחייק לינור
י' 2 – יעקובי שרון
י'3 – אוליאל אליאן
י' 4 – יעקובלב טניה
י'5 – כהן זהבה
י'6 – עמר סטייסי
י'7- חנוכייב סיוון
|
רכזת – חדד שירן
יא'1 – רובין דניאל
יא'2 – חדד שירן
יא'3 – יהוד שונטל
יא'4 – דהן איילת
יא'5 – מצאפי מור
יא'6 – כהן גל
|
רכזת – בוכריס עינב
יב'1 – טובול אבי
יב'2 – יצחקי אתי
יב'3 – תורג'מן בת אל
יב'4 – בוכריס עינב
יב'5 – חדד ספיר
|
מרכזי מקצוע ואחראי תחום הוראה לפי מקצועות: אזרחות – הגב' אסולין לילך היסטוריה – מר טובול אבי לשון והבעה –גב' ראם מיכל ספרות –גב' בן זכרי אפללו אודליה אנגלית חט"ע –גב' פרג'ואן שני אנגלית חט"ב –גב' בוכריס עינב מדעים ופיסיקה – גב' ארד מירב מחשבים –גב' הקריש דנית תנ"ך – גב' אסרף ענת תקשורת – גב' יצחקי אתי מתמטיקה חט"ב- גב' זגורי דיה , מתמטיקה חט"ע – גב' שרית סמואל ניהול עסקי/ תעשיה וניהול (טו"ב) – מר אורי בנבניסטי רכזת תחום הוראת ג"ג –גב' ממן עפרה רכזת שילוב בית הספר- גב' בן חמו פזית רכזת מל"א חט"ב- גב' סיגרון עדנה |
|
|